Dla Firm

 

Moją pasją jest tworzenie strategii i wdrażanie ich w życie
– zawsze w maksymalnie efektywnym zarządzaniu budżetem marketingowym.
Danuta Zicz

Outsourcing marketingu - to nowoczesna, na skalę światową propozycja dla firm sektora średniego i dużych przedsiębiorstw, chcących mieć Marketing i PR swojej firmy na najwyższym poziomie bez kosztów zatrudniania specjalisty ds marketingu lub całego zespołu.

Moją specjalnością jest kompleksowa obsługa marketingowa i reklamowa firm: wspólnie z zespołem doświadczonych specjalistów realizujemy usługi z zakresu marketingu, event marketingu i PR, projektowania i identyfikacji wizualnej oraz mediów społecznościowych.

Działam tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał firmy i marki. Oferuję pełną realizację działań od pojedynczych projektów po kompleksowe, zintegrowane rozwiązania.

Twoja Firma dostaje to co najlepsze - kompleksowe i skuteczne rozwiązania na miarę tych czasów. A nad tym wszystkim czuwam ja - architekt marketingu.

 

Marketing outsourcing –> wysoka skuteczność działania = same korzyści dla Twojej firmy

 

Zobacz jakie korzyści daje Ci współpraca ze mną oraz moim zespołem:

 

1. Obniżenie kosztów

Redukcja kosztów związana z zatrudnieniem i utrzymaniem stanowiska pracy oraz brak ryzyka rotacji pracowników lub zatrudnienia niedoświadczonego specjalisty. Niższe koszty realizacji projektów niż w agencji reklamowej lub full service – brak kosztów agencyjnych (fee).

 

2. Podniesienie jakości obsługi

Stawiamy na ciągły rozwój, poszerzając ofertę o nowe formy komunikacji marketingowej oraz stale podnosząc swoje kompetencje. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi specjalistami i freelancerami gwarantując najwyższą jakość.

 

3. Szeroki zakres działań

Doradzamy i realizujemy działania w zakresie marketingu tradycyjnym oraz internetowym, PR, eventach i projektowaniu graficznym. Dostosowujemy działania do firmy i branży, w której działa.

 

4. Dostęp do wiedzy i doświadczenia

Wnosimy do firmy powiew świeżości kreatywnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań.

 

5. Efektywne wykorzystanie czasu pracy

Koncentrujemy swoje siły w 100% na realizacji projektu. Jesteśmy do pełnej dyspozycji.

 

6. Poczucie elastyczności i szybkości działania

Zdecydowanie i rozważnie reagujemy na sygnały otoczenia, a każda nasza decyzja poprzedzona jest szybką i wnikliwą analizą.