Świat według Brunetki

poniedziałek, Styczeń 6, 2014 - 21:55
, komentarzy: 0

zapraszam na profil Świat według Brunetki na Facebooku! Kliknij tu !

 

 

środa, Kwiecień 25, 2012 - 00:00
, komentarzy: 0

Dzis poprowadzilam szkolenie z kreowania wizerunku Gminy dla samorządowców oraz jednostek Promocji w Lokalnej Grupie Dzialania
"Miedzy Wisla a Kampinosem"  http://www.lgdkampinos.pl/

Fantastyczni ludzie, pełni zapału oraz wspaniałych pomysłów na promocję swoich regionów. Podczas szkolenia zostałam mile zaskocznona ich sporą wiedzą na temat działań w nowych mediach oraz otwartość, której nierzadko nie mają pracowicy firm korporacyjnych, zamknięci w swoich schematach myśleniowych.

Mam nadzieję, że to nie ostatnie sptkanie tego typu oraz w ich grupie.Szkolenie w przemiłej atmosferze. Tak trzymać kochani! :)

wtorek, Kwiecień 24, 2012 - 00:00
, komentarzy: 0

Miałam przyjemnośćprowadzić szkolenie "Kreowanie wizerunku Managera i Firmy w e-przestrzeni" dla studentów,  podczas organizowanego przez Kolo Naukowe Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej V Dnia Marketingowego w Lublinie.

Jestem pod wrażeniem niezwykłej otwartości i zaangażowania uczestników oraz wielkiej pomysłowości i kreatywności, szczególnie podczas wykonywania zadanego im ćwiczenia. Organizatorzy zaś przyczynili się spędzenia czasu w przyjaznej i miłej atmosferze ;-) Poniżej relacja foto :)

http://knzim.umcs.lublin.pl/5dm/

sobota, Marzec 17, 2012 - 00:00
, komentarzy: 1

Uwielbiam książki o Indiach, ale ostatnio utknęłam. Utknęłam w połowie dość mocno reklamowanej książki "Lalki w ogniu. Opowieści z Indii." autorstwa Pauliny Wilk, dziennikarki "Rzeczypospolitej".

Strony

Subskrybuj Świat według Brunetki